EN İYİ MİKROYAPI YARIŞMASI


EMK 2019’in tüm katılımcılarına açıktır.Başvurular;

1) Özgünlük - 2) Bilgilendirici içerik - 3) Teknik yeterlilik - 4) Görsel etki üzerinden değerlendirilecektir.

Adaylar çalışmalarını 1 Nisan 2019 tarihinden önce mozturksezgin@gmail.com adresine e-posta ile göndermelidir.

Sadece dijital dosyalar gönderilebilir; baskılar veya başka herhangi bir resim kabul edilmeyecektir.

Dijital gönderimler; 2000 Piksel'den daha büyük olmamalı, RGB veya Gri Tonlamalı formatlarda, jpeg veya tiff dosyası olarak kaydedilmeli ve dosya başına 72dpi'de 8 MB'ı aşmamalıdır. Hiçbir video veya hareketli resmin sunulmasına izin verilmeyecektir. Yarışmaya sadece fotoğrafların katılmasına izin verilecektir.

Mikrografların sınıflandırması söz konusu değildir.

EMK 2019 Organizasyon Komitesi, kayıp veya okunmayan dosyalardan sorumlu değildir. Mikrograf(lar)ı içeren e-postanın alınması üzerine bir onay e-postası gönderilecektir.

Adaylar ayrı ayrı gönderilecek her mikrograf için BAŞVURU FORMU'nu da doldurmalıdır. (Lütfen, BAŞVURU FORMU'nu eksiksiz doldurunuz.) Uygun formlar olmadan gönderilen mikrograflar diskalifiye edilecektir.

Bir aday en fazla üç (3) mikrograf ile katılabilir.

Görüntüler ,mutlaka herhangi bir mikroskopitekniği kullanılarak çekilmiş olmalıdır.

Bu ödül için ayrıca katılım ücreti alınmayacaktır. Çalışmalar, son teslim tarihine göre gönderilmelidir. EMK 2019 Organizasyon Komitesi herhangi bir nedenle herhangi bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.Belirteçler ve imzalar

Mikrografın herhangi bir yerine, imza, damga veya başka bir belirleyici işaret verilmez.Mikrografların kullanımı ve mülkiyeti

Telif hakkı ve diğer tüm haklar, başvuru sahibine ait olarak kalır. Mikrograf, herhangi bir EMK medya sponsoru yayınında yer alabilir.

Tüm katılımcılar, oylamaya sunulan herhangi bir mikrografın,”EMK 2019 En İyi Mikroyapı”yarışmasıyla doğrudan ilgili sergiler, basım ve dijital medya gibi herhangi bir medya dahil olmak üzere pazarlama ve tanıtım amaçlı olarak EMK 2019 Organizasyon Komitesi tarafından kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır, ancak maddi tazminat söz konusu değildir.En iyi mikrografların sergilenmesi

Kongre boyunca sergilenmek üzere, bir konuk fotoğrafçı tarafından, dereceye girip girmediğine bakılmaksızın tüm katılımlar arasından 20-30 mikrograf seçilerek, kongre alanında sergilenecektir.

Yarışmaya başvuru yapan adaylar, EMK 2019 Kongresi sırasındailgili sergiye katılmayı kabul etmiş olurlar.
Dil / Language:

   


Kongremize Kalan Süre:


hafta
gün